Tak powinien działać miecz rządu przeciwko ludziom którzy lubią być bezprawnymi, czyli przestępcami:
https://www.youtube.com/watch?v=kjUcQpCnXL4Kara śmierci musi i powinna istnieć w każdym praworządnym narodzie!
Gdzie nie ma kary śmierci za próbę morderstwa lub morderstwo, tam rządzą bandyci.
A bandyta kocha: kłamać, kraść i mordować. Dlatego bandyci boją się kary śmierci.
Jak nie ma kary śmierci to bandyci nie maja się czego bać.
Biblia Warszawska
Księga: List św. Pawła do Rzymian 13:1
13:1
Każdy człowiek niech się poddaje władzom zwierzchnim; bo nie ma władzy, jak tylko od Boga, a te, które są, przez Boga są ustanowione.
13:2
Przeto kto się przeciwstawia władzy, przeciwstawia się Bożemu postanowieniu; a ci, którzy się przeciwstawiają, sami na siebie potępienie ściągają.
13:3
Rządzący bowiem nie są postrachem dla tych, którzy pełnią dobre uczynki, lecz dla tych, którzy pełnią złe. Chcesz się nie bać władzy? Czyń dobrze, a będziesz miał od niej pochwałę;
13:4
Jest ona bowiem na służbie u Boga, tobie ku dobremu. Ale jeśli czynisz źle, bój się, bo nie na próżno miecz nosi, wszak jest sługą Boga, który odpłaca w gniewie temu, co czyni źle.
13:5
Przeto trzeba jej się poddawać, nie tylko z obawy przed gniewem, lecz także ze względu na sumienie.
13:6
Dlatego też i podatki płacicie, gdyż są sługami Bożymi po to, aby tego właśnie strzegli.
13:7
Oddawajcie każdemu to, co mu się należy; komu podatek, podatek; komu cło, cło; komu bojaźń, bojaźń; komu cześć, cześć.